קורס צילום
למתחילים

קורס צילום למתחילים שיהפוך אותך לצלם מקצועי בתוך 9 מפגשים מרתקים ועשירים בתוכן מעשי ועיוני הכולל:
היכרות עם המצלמה, יצירת סיפור בתמונה, בניה נכונה של הפריים ועוד.

סדנת צילום אנשים בתאורה מלאכותית

סדנה חד יומית לצלמים שרוצים לשפר את הביצועים שלהם בצילום אנשים בתאורה מלאכותית, ולצאת עם ארסנל שלם של טיפים וטריקים שיעזרו להם להוציא את אפקט ה"וואוו" מהתמונות.

סדנת צילום אנשים בתאורה טבעית

סדנה חד יומית לצלמים שרוצים לשפר את הביצועים שלהם בצילום אנשים באור טבעי, ולצאת עם ארסנל שלם של טיפים וטריקים שיעזרו להם להוציא את אפקט ה"וואוו" מהתמונות.

קורס לייטרום למתחילים

קורס עיבוד תמונה בלייטרום למתחילים, שישפר את התמונות שלך באופן משמעותי בתוך 3 מפגשים מרתקים ועשירים בתוכן עיוני, מעשי ובכלים הבלעדיים שלנו.

קורס לייטרום למתקדמים

קורס עיבוד תמונה בלייטרום למתקדמים, שיגרום לך להגיע במהירות מהתמונה המקורית לתמונה הרצויה עבורך, באמצעות הכלים המתקדמים ביותר של תכנת לייטרום.

קורס פוטושופ לצלמים

קורס פוטושופ שמותאם לצלמים שרוצים להביא את התמונות שלהם למקום חדש וטוב יותר בשיטות פשוטות, מקצועיות, איכותיות וזריזות בהתאמה לסגנונות צילום שונים.

קורס צילום למתקדמים

בקורס צילום למתקדמים תיחשפו לעולם הצילום בצורה מעמיקה, תכירו צלמים גדולים מהעולם, תלמדו טכניקות צילום מתקדמות ומדויקות, ותלמדו להגיע למצב שבו לכל אחד מכם תהיה שפה צילומית אישית וייחודית.

סדנת צילום רחוב עם פליקס לופה

סדנה בה תלמדו לתפוס את הרגע המכריע שבו כל האלמנטים שבתמונה יתקבצו יחד לרגע מושלם אחד, למרות ש לכם אין כל שליטה על המתרחש...

קורס צילום מזון עם שף גיל אבירם

צילום מזון מסוגים שונים, שימוש בתאורות שונות בהתאמה לסוג הצילום הנדרש, לבנות את סיפור המנה ולסגנן את הצילום בהתאם ולקינוח, עיבוד בפוטושופ.